•  

Myjnia Ręczna

UWAGA: MYJNIA CHWILOWO NIECZYNNA 

 

Najważniejsze dla nas jest czyste i pachnące samochody naszych klientów – to nasze motto w naszej pracy. Zawsze od nas auta wyjeżdżają czyste. Specjalizujemy się w myciu nadwozia, podwozia oraz silników. Do tego dochodzi sprzątanie kompleksowe auta z odkurzaniem oraz pranie tapicerki. Oferujemy usługi woskowania nadwozia, polerowanie lakieru, zabezpieczamy lakier powłoką teflonową oraz wykonujemy inne usługi prowadzące do pielęgnacji samochodu.

Cennik Top myjnia ręczna Kraków

Lp. Nazwa usługi Małe. Średnie. Duże. Busy.
1 Mycie zewnętrzne 19 23 33 70
2 Mycie zewnętrzne z suszeniem 24 28 38 90
3 Mycie zewnętrzne, szampon z woskiem 22 27 36 80
4 Mycie zewnętrzne, szampon z woskiem z suszeniem 25 32 40 80
5 Odkurzanie Auta 12 15 18 50
6 Mycie szyb od środka 12 15 16 20
7 Mycie kompletne ze sprzątaniem 50 60 70 90
8 Czyszczenie kokpitu 9 10 11 12
9 Czyszczenie plastików wewnętrznych 15 15 18 25
10 Czyszczenie i nabłyszczanie felg aluminiowych 15 15 15
11 Konserwacja i czyszczenie skóry 99 120 150  
12 Wosk ręczny od 40 od 40 od 40  
13 Pranie tapicerki od 150 od 150 od 150  
14 Polerowanie lakieru od 250 od 250 od 250  
15 Mycie silnika od 40 od 40 od 40  
16 Ozonowanie, Odgrzybianie Klimatyzacji 39 39 39  
17 Nabijane klimatyzacji samochodowej od 39 od 39 od 39

 

Usługi myjni ręcznej 

Posiadamy kompleksowe usługi mycia i czyszczenia samochodów. Głównymi usługami są przede wszystkim:

 • Mycie ręczne nadwozia
 • Suszenie
 • Woskowanie z szamponem oraz woskowanie ręczne
 • Mycie i czyszczenie plastików
 • Mycie szyb
 • Odkurzanie
 • Sprzątanie auta
 • Pranie tapicerki samochodowej
 • Pranie foteli
 • Suszenie tapicerki
 • Polerowanie lakieru
 • Kompleksowe Mycie silnika
 • Odgrzybianie, dezynfekcja i ozonowanie wnętrza auta
 • Nabijanie klimatyzacji
 • Konserwacja i czyszczenie skóry
 • Mycie podwozia
 • Czyszczenie tapicerki materiałowej i skórzanej,
 • Czyszczenie podsufitki, boczków, podłogi i bagażnika,
 • Czyszczenie antyalergiczne,
 • Neutralizacje zapachów,
 • Konserwacje uszczelek,
 • Myjnia Parowa

 

OPISY USŁUG:

Mycie nadwozia:

Mycie nadwozie w naszej myjni ręcznej wykonujemy ze staranną dokładnością przechodząc przez kolejne następujące po sobie fazy: Na początku samochód zostaje spryskany specjalnym płynem do zmiękczenia brudu oraz usuwania wszelkich zanieczyszczeń. Potem zostaje on spłukany przez naszych pracowników pod wysokim ciśnieniem wody specjalną maszyną. Następnie pojazd jest ręcznie myty gąbkami wysokiej jakości przy wykorzystaniu odpowiednich do tego płynów oraz wosku(jeśli wybierze również woskowanie). W kolejnej fazie samochód ponownie zostaje dokładnie spłukany. W cenie tej usługi czyścimy również chodniki gumowe z samochodu.

Suszenie:

W naszej myjni ręcznej dużą wagę również przykładamy do suszenia pojazdu, ponieważ jest to niezwykle ważne aby jego czystość była naprawdę na najwyższym poziomie. Używamy do tego specjalnej maszyny która wydmuchuję wodę z trudno dostępnych miejsc, a następnie zostaje on dokładnie wytarty przez naszych pracowników wraz z wszystkimi progami wliczając w to również progi bagażnika.

Woskowanie z szamponem oraz na gorąco:

Woskowanie to jeden z etapów kompleksowego mycia samochód, jest ono niezbędnie aby samochód wyglądał na krystalicznie czysty. Nasza myjnia ręczna oferuję tą usługę przy użyciu najlepszych na rynku środków, klient może wybrać woskowanie z szamponem lub na gorąco. Wykonywane jest to za pomocą wysokociśnieniowego urządzenia firmy Karcher, które rozpyla równomiernie warstwę wosku. Woskowanie jest niezbędne aby samochód otrzymał połysk i aby ten utrzymywał się jak najdłużej. Lecz praktyczną zaletą jest to, że nałożony przez naszą myjnię ręczną wosk twory mikropowłoke która ułatwia następne mycie oraz chroni samochód przed uszkodzeniami lakieru.

Mycie i czyszczenie plastików:

Niezbędne do kompleksowego czyszczenia samochodu jest dokładne umycie wszystkich plastików. Nasza myjnia ręczna rozpoczyna tą czynność od użycia specjalnego odtłuszczacza, a po całej czynności pracownicy myjni nakładają specjalny środek pielęgnacyjny, który ma funkcje ochronne oraz nadaje efekt satyny. Dla chętnych klientów używamy dodatkowo środka nabłyszczającego do elementów plastikowych.

Mycie szyb:

Szyby w samochodach klientów naszej ręcznej myjni są czyszczone papierem o dużej nasiąkliwości oraz środkiem do mycia szyb o bardzo wysokiej jakości, który nie pozostawia żadnych zacieków ani smug.

Odkurzanie:

Odkurzanie to początek procesu czyszczenia samochodu przez naszą myjnię ręczną. Jest ono wykonane ze staranną dokładnością, jednym z lepszych odkurzaczy na rynku o bardzo dużej mocy ssącej. Natomiast sierść zwierząt jest usuwana specjalnymi do tego celu szczotkami oraz odkurzaczem.

Sprzątanie Auta:

Jeśli nie miałeś czasu na uporządkowanie przedmiotów znajdujących się w samochodzie oraz bagażniku, nie musisz się o to martwić przed wizytą w naszej myjni ręcznej. Nasi pracownicy z należytą starannością zadbają aby po kompleksowym czyszczeniu samochodu przedmioty będące w nim były w pełnym ładzie.

Pranie Foteli:

Top – Auto myjnia ręczna oferuje również w swoich usługach pranie poszczególnych foteli lub kanapy. Pozwala to zaoszczędzić pieniądze naszym klientom, ponieważ jeśli jeden fotel się zabrudzi nie trzeba wydawać pieniędzy na kompleksowe czyszczenie samochodu. Do tej czynności wykorzystujemy w pełni renomowane na rynku środki, które są przeciwalergiczne.

Suszenie tapicerki samochodowej:

Do suszenia wnętrza samochodu nasza myjnia ręczna dysponuje niezwykle wydajną dmuchawą do osuszania pomieszczeń, za sprawą której skraca się cały proces schnięcia samochodu. W zależności od warunków pogodowych panujących na zewnątrz cały proces może trwać od 30 do 60 minut.

Polerowanie oraz ochrona lakieru:

Samochód, który wyjeżdża z naszej auto myjni ręcznej, nie wiele różni się od tych stojących w salonie. Mogliśmy usłyszeć takie opinię od klientów tylko dzięki odpowiedniej trosce o lakier samochodowy, który pierwszy zwraca na siebie uwagę po kompleksowym czyszczeniu. Nasi pracownicy za pomocą specjalnych środków do polerki przygotują lakier do błyszczącego wyglądu, ale również usunął z niego na ile będzie to możliwe rysy, a także zapewnią odpowiednią ochronę na przyszłość.

Kompleksowe Mycie Silnika:

Nasza myjnia ręczna wyposażona jest w specjalny podnośnik do samochodu, który jest niezbędny do kompleksowego mycia silnika od jego spodu. Dysponujemy specjalnymi preparatami odolejącymi, które nakładane są poprzez wysokiej jakości urządzenie wysokociśnieniowe wraz z gorącą wodą. Pozwala to nam z łatwością usunąć zanieczyszczenia silnika oraz pozostałości po smarach lub olejach. Klienci wyjeżdżający z naszej auto myjni ręcznej nie ukrywali zdziwienia, że ich silnik może tak wyglądać.

Odgrzybianie, dezynfekcja i ozonowanie wnętrza auta:

Dezynfekcja wnętrza samochodu jest niezwykle ważnym punktem w procesie całkowitego czyszczenia samochodu. Wiele osób nie zdaję sobie sprawy, że do wnętrza samochodu dostają się również zanieczyszczenia z zewnątrz poprzez wentylator np. smog lub dym papierosowy, a także inne nie przyjemne rzeczy. Dla osób, które są wrażliwe na różnego rodzaju alergeny może mieć to bardzo nieprzyjemne skutki. Dlatego też przykładamy duża wagę aby czyszczony przez naszą myjnię ręczną samochód był również czysty w przestrzeni niedostrzegalnej ludzkim okiem. Dysponujemy kilkoma rodzajami wykonywania tej czynności naturalnym używając jedynie pary wodnej, chemicznym oraz ozonowym, który jest bardzo skuteczny ze względu na właściwości używanego gazu czyli ozonu. Potrafi on wykurzyć nawet te najmniej przyjemne owady, jakimi są pluskwy lub pchły.

Nabijanie Klimatyzacji:

Oczywiście oferujemy również odgrzybianie klimatyzacji samochodu oraz jej pełne nabicie. Jest to niezwykle ważne szczególnie w okresie letnim, ponieważ temperatura w samochodzie znacznie przewyższa tą na zewnątrz, więc trzeba ją odpowiednio zniwelować, a używanie nie odgrzybionej lub nie w pełni sprawnej klimatyzacji może wiązać się z różnego rodzaju chorobami górnych dróg oddechowych.

Konserwacja i czyszczenie skóry:

Konserwacja oraz czyszczenie skóry w naszej myjni ręcznej przebiega przez dwa etapy. W pierwszym usuwamy zanieczyszczenia z tapicerki skórzanej, następnie nakładamy mleczko konserwujące o zapachu naturalnej skóry, które dodatkowo ją zmiękcza oraz minimalizuje ryzyko pękania, a także zwiększa ochronę przed zabrudzeniami.

Mycie podwozia:

Czyszcząc odpowiednio samochód nie można zapomnieć o tej jego części, która jest ukryta czyli podwozie. Pracownicy Top Auto myjni ręcznej o tym nie zapominają. Samochód jest podnoszony specjalnym do tego podnośnikiem. Następnie myte jest całe podwozie odpowiednim do tego płynem oraz gorącą wodą pod ciśnieniem, co pozwala usunąć wszelkie zanieczyszczenia takie jak błoto, lub sól po zimie oraz inne szkodliwe substancje.

Czyszczenie tapicerki materiałowej oraz skórzanej:

Nie ważna jest powłoka a odpowiednie zadbanie o tapicerkę samochodową. Nasza myjnia ręczna ma odpowiedni sprzęt aby zadbać o skórzaną tapicerkę, ale nasi pracownicy również mogą sprawdzić, że materiałowa tapicerka będzie wyglądała równie okazale a przede wszystkim czysto i schludnie oraz elegancko jak tapicerka o powłoce skórzanej.

Czyszczenie podsufitki, boczków, podłogi i bagażnika:

Aby w waszym samochodzie pojawiło się więcej światła wystarczy odpowiednio zadbać o czystą podsufitkę, nasi pracownicy wypracowali bezpieczne metody dzięki, którym pozostanie ona czysta dłużej, a materiał nie będzie się odklejał. Podłoga w samochodzie wymaga równie dużej uwagi, ponieważ samo odkurzanie nie przyniesie pożądanego efektu. Dzięki jej wypraniu kolor wewnątrz samochodu na pewno będzie żywszy. To samo tyczy się z czyszczeniem obić drzwi, które pracownicy naszej myjni ręcznej wykonują z należytą uwagą aby nie uszkodzić elektrycznych przycisków.

 

Czyszczenie antyalergiczne:

Nasza myjnia ręczna oferuję najwyższej jakości środki antyalergiczne, aby nawet klienci mający problem z uczuleniem na różne substancje mogli w pełni cieszyć się z kompleksowo wyczyszczonego przez nas samochodu.

Neutralizacja zapachów:

Oprócz wizualnej prezentacji samochodu, ważna jest również ta zapachowa, ponieważ ten zmysł człowieka jest bardzo czuły i pamiętliwy. Dlatego też pracownicy naszej myjni ręcznej zadbają aby po wyczyszczeniu jeśli jakiś nieprzyjemny zapach nadal by się utrzymywał to zostanie on całkowicie wyeliminowany poprzez odpowiednie środki do tego przeznaczone. Dysponujemy dużą gamą zapachów, z pośród których nasi klienci mogą wybrać te najbardziej im odpowiadające.

Konserwacja uszczelek:

Podczas kompleksowego czyszczenia, zadbamy również o utrzymanie sprawności twojego samochodu konserwując uszczelki oraz sprawdzając czy każda z nich spełnia odpowiednio swoją funkcje, pozwoli to uniknąć na drodze nie pożądanych niespodzianek.

Myjnia parowa:

Dezynfekcja za pomocą pary wodnej jest niezwykle skuteczna i ma wiele zalet. Ten zabieg samochodu zabija wszelkie drobno ustroje, które mogą być przyczynami wielu chorób. Wysoka temperatura natomiast rozpuszcza ciężkie zabrudzenia takie jak: tłuszcze lub smary, które w późniejszym czyszczeniu będzie łatwiej usunąć. Na dodatek eliminuje również nieprzyjemne zapachy oraz wpływa na oszczędność wody.

Pranie tapicerki samochodowej:

Jest to obowiązkowy etap czyszczenia samochodu. Nasza automyjnia ręczna przykłada wiele uwagi, aby tapicerka była w jak najlepszym stanie. Dysponujemy do tego odpowiednimi środkami oraz dużym zapleczem wiedzy o tym jak zadbać o naszą tapicerkę aby pozostała czysta na dłużej.

 

PRANIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ:

Nasz samochód z biegiem czasu spełnia coraz więcej funkcji w naszym życiu. Nie można zapomnieć, że jest dla nas miejscem, w którym spędzamy czas, coraz to nowsze gadżety poprawiają nam wygodę w naszych samochodach. Lecz prawdziwy komfort korzystania z naszych aut możemy poczuć kiedy są one utrzymywane w odpowiedniej czystości. Pracownicy naszej myjni ręcznej dobrze znają tą zasadę, więc wiedzą jak ważne jest wnętrze samochodu aby doprowadzić go do stanu, w którym nie tylko przyjemnie się podróżuje, ale również po prostu spędza czas.
Top Auto myjnia ręczna Kraków oferuje wiele pakietów czyszczenia samochodu. Tak aby każdy klient mógł być zadowolony zarówno z ceny, jakości wykonanej usługi, a także z czasu jej wykonania.

Pranie tapicerki samochodowej oraz czyszczenie tapicerki jest niezwykle ważne przy kompleksowym czyszczeniu Auta. W naszej Auto myjni ręcznej wykonujemy je trzyfazowo:

 1. Przygotowujemy samochód do właściwego czyszczenia, odkurzając go bardzo dokładnie specjalnym odkurzaczem oraz wstępnie usuwając trwałe zanieczyszczenia.

 2. Właściwie czyścimy tapicerkę poprzez metodę prania ekstrakcyjnego. Sposób ten ma 2 bardzo ważne zalety jest on niezwykle skuteczny, a zarazem bezpieczny. Auto myjnia ręczna poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami zabrudzeń, rozpryskując na tapicerkę enzymatyczne prespray, który dokładnie rozpuszcza nawet najcięższe z zabrudzeń. Sam proces prania jest wykonywany przez odpowiednio wyszkolonych pracowników myjni ręcznej z pomocą wydajnego i mocnego 9bar'owego ekstraktora z potrójną turbiną ssącą wyposażonego w podgrzewacz wody. Duże ciśnienie wraz z detergentem poruszy każde zabrudzenie, a turbina ssąca wciągnie je bez pozostawienia śladu na tapicerce. Po tak dokładnym czyszczeniu twoja tapicerka będzie pachniała świeżością, a ty nie będziesz mógł doczekać się już kolejnej podróży.

 3. Jeśli zależy ci na czasie to dobrze trafiłeś, twój samochód może być suchy i gotowy do użytku już od 30 do 60 minut po użyciu.(W zależności od panujących warunków pogodowych.) Do odpowiedniego suszenia nasza myjnia ręczna używa skuteczną dmuchawę do oczyszczania wnętrza, która przyśpiesza cały proces schnięcia. U nas pranie tapicerki samochodowej odbywa sie szybko i skutecznie nie zostawiając nawet najmniejszych plam. 

WIĘCEJ O NAS:

Auto ręczna myjnia TOP to coś więcej niż tylko zwykła myjnia. To zespół złożony z wysoce wykwalifikowanych pracowników, którzy lubią swoją pracę i do każdego czyszczenia samochodu podchodzą z należytą uwagą. Nasza grupa to połączenie zapału, doświadczenia, dokładności, a wszystko to wpływa również na czas czyszczenia samochodu, który przygotowywany do dalszej eksploatacji jest najszybciej jak to możliwe. Auto ręczna myjnia TOP to nie tylko zasób ludzki, ale również technologiczny. Do mycia oraz kompleksowego czyszczenia aut używamy najlepszych maszyn na rynku. Wszystko to w połączeniu z najwyższej jakości płynami oraz detergentami daje wspaniały efekt końcowy, dzięki któremu istnieje ryzyko, że możesz nie poznać własnego samochodu, gdyż będzie wyglądał on jak nowy.

W ofercie naszej myjni prezentujemy całą gamę usług. Tak aby dostosować się do aktualnych potrzeb klientów. Dla wrażliwych na wszelkie alergeny użytkowników samochodów proponujemy czyszczenie antyalergiczne, które wykonywane jest za pomocą odpowiednich do tego antyalergicznych detergentów. Auto ręczna myjnia TOP dba również o środowisko. Dzięki wykorzystaniu technologii myjni parowej. Gorąca para wodna nie tylko zabija wirusy powodujące choroby ale także rozpuszcza bardzo ciężkie zabrudzenia, a zarazem zużywa mniej wody. Dla naszej myjni ręcznej niezwykle ważne jest aby pojazd wyglądał czysto zarówno w wewnątrz jaki z zewnątrz. Dlatego też wykonujemy kompleksowe mycie tapicerki, zarówno materiałowej jak i skórzanej. Oczywiście na życzenie klientów możemy wyprać osobno każdy z foteli. Zapach wnętrzna samochodu odzwierciedla klasę właściciela, dlatego też nasza myjnia ręczna oferuje odgrzybianie, dezynfekowanie oraz neutralizację zapachów na najwyższym poziomie. To czego nie widać to nie tylko zapach ale również serce samochodu oraz jego podzespoły. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem aby w pełni bezpiecznie przeprowadzić proces mycia silnika, tak aby pozostał on bez jakichkolwiek śladów oleju lub smarów. Z niezwykłą starannością nasi pracownicy podchodzą do mycia podwozia używając do tego specjalnego podnośnika. Dla Auto ręcznej myjni TOP nawet kosmetyka jest ważna. Naszym pracownikom nie umknie żaden szczegół. Każdy próg, każdy bok samochód, a nawet podsufitek zostaną tak wyczyszczone, że wnętrze auta uzyska świeży wygląd oraz lepsze oświetlenie. Jednak żeby wygląd samochodu był na odpowiednim poziomie również karoseria samochodu musi wyglądać nieskazitelnie . Nasi fachowcy wykonują woskowanie na gorąco oraz z szamponem z wykorzystaniem do tego maszyn najlepszych marek na rynku. Dodatkowo posiadają odpowiednią wiedzę i zdolności aby przeprowadzić polerowanie lakieru, tak aby wyglądał on lśniąco w każdą pogodę, a zarazem aby jego połysk trwał dłużej, a także dając lakierowi odpowiednią ochronę. Nasza myjnia ręczna ma również na uwadze to, że każdemu z klientów zależy na czasie. Dlatego do suszenia samochodu szczególnie wewnątrz wykorzystujemy skuteczne maszyny dzięki, którym samochód może być gotowy do użytku po kompleksowym umyci już od 30 do 60 minut po nim.

Dynamiczny zespół Auto myjni ręcznej TOP, jest kreatywny oraz otwarty na cenne uwagi, staramy się dopasować ofertę do każdego klienta. Również aby była ona dostępna na każdą kieszeń. Wystarczy się z nami skontaktować pod numerem telefonu 887 779 153. Dopytać o szczegóły oferty oraz umówić wizytę. Gwarantujemy pełne dbania o powierzony nam pojazd, oferując również konserwacje uszczelek, tak aby technicznie nie odbiegał on od wyglądu zewnętrznego. Zadzwoń umów się! A nie na pewno tego nie pożałujesz!

 

MYCIE SILNIKA :

DLACZEGO?

Silnik jest sercem naszego pojazdu, więc dbając o jego wnętrze powinniśmy również odpowiednio zatroszczyć się o silnik. Jednym z powodów dla, których warto wykupić w naszej myjni ręcznej mycie silnika są jego wycieki, jeśli z silnika wycieka olej, powinno się go okresowo czyścić, w celu sprawdzenia częstotliwości wycieków oraz żeby nie był on narażony na dodatkowe szkody. Drugim powodem jest częsta jazda po nieutwardzonych drogach. Jazda na takich nawierzchniach powoduje znaczące zabrudzenie się części samochodu w tym silnika. Trzecim natomiast powodem jest to, że silnik tak samo jak każda inna część auta powinna być utrzymana w należytej czystości. W końcu jest on najważniejszym elementem pojazdu.

Silnik w odróżnieniu do innych części pojazdu nie jest łatwo umyć, a robiąc to na własną rękę można wyrządzić więcej szkód. Dlatego powinno się to zlecić profesjonalistą, którzy posiadają odpowiednią wiedzę oraz umiejętności a także wyspecjalizowany do tej czynności sprzęt. Auto myjnia ręczna TOP oferuje całościowe mycie silnika przez wyszkolone do tego osoby.

GÓRA SILNIKA:

Najważniejszą zasadą jest, że silnik myje się ostudzony. Górę silnika rozpoczyna się od wyczyszczenia każdej komory, do której mamy dostęp otwierając maskę. W szczególności wszystkich elementów, których dotykać może kierowca. Następnie czyszczone za pomocą odpowiednich preparatów czyszczone są elementy tworzyw sztucznych.

DÓŁ SILNIKA:

Niezbędny do umycia dołu silnika jest specjalny podnośnik. Mycie od dołu odbywa się przy wykorzystaniu pary suchej oraz detergentów. Metoda ta pozwoli szybko oraz skutecznie pozbyć się trudnych do zniwelowania innymi sposobami zanieczyszczeń. Radzimy również zlecać mycie silnika po okresie zimowym, kiedy narażony on jest na dostawanie się drobinek soli w trudno dostępne miejsca. Po zakończeniu mycia silnik każdorazowo jest suszony sprężonym powietrzem.

Wielu ekspertów motoryzacyjnych potwierdzi, że dla oszczędzenia kilkudziesięciu złotych nie warto jest ryzykować i myć silnik na własną rękę. Jeśli oddacie pojazd do nas, możecie mieć pewność, że zajmą się nim profesjonaliści, a wy jako klienci będzie mogli w dowolny sposób wykorzystać zaoszczędzony czas.

UWAGA: MYCIE SILNIKA ODBYWA SIE TYLKO ZA ZGODĄ I NA ODPOWIEDZIALNOŚĆ WŁAŚCICIELA POJAZDU.