Praca

Praca dla Mechanik Samochodowy Kraków- wysokie zarobki od 3500 zł do 6500 zl miesięcznie - zadzwoń  tel. 531 570 094 lub napisz e-mail na serwis@top-autoserwis.pl lub przyjdź do nas ul . Przewóz 21, Kraków

Kraków, małopolskie

Serwis Samochodowy w Krakowie Top-Autoserwis.pl

Opis stanowiska:

·       Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

·       diagnostyka i naprawa wszystkich wiodących marek

·       kompleksowe dokonywane napraw mechanicznych samochodów m.in. hamulce, zawieszenie, geometria kół, wymiana oleju i filtrów, wymiana sprzęgła/ skrzyni biegów/ rozrządu oraz wiele innych w tym naprawy bieżące

·       obsługa pojazdów w zakresie wszystkich czynności eksploatacyjnych

·       utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia)

·       szukamy zarówno mechaników jak i pomocników

Wymagania

·       doświadczenie na podobnym stanowisku

·       duża wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej (praktyczna i teoretyczna)

·       wysoka kultura techniczna w realizacji zadań (dokładność i sumienność)

·       bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina

·       nastawienie na wynik (realizacja zadań i celów firmy)

·       wysoka kultura osobista i brak nałogów

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, zarobki adekwatne do wyników pracy
  • stabilne zatrudnienie, możliwości rozwoju i awansu
  • pracę w dużym i nowoczesnym serwisie samochodowym zajmującym się głównie mechaniką samochodową, wymiana opon, elektromechaniką samochodową

Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać na adres e-mail:

serwis@top-autoserwis.pl

z tytułem maila:  mechanik samochodowy Kraków

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. /Dz.U. nr 133, popz.830./” Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Doradca Serwisu

Serwis Samochodowy Top-Autoserwis.pl

O Firmie

Firma TOP-Autoserwis.pl to nowoczesny, prężnie rozwijający się warsztat mechaniczny. Specjalizujemy się w naprawach samochodów osobowych i dostawczych wszystkich wiodących producentów, w tym: Volkswagen, Citroen, Peugeot, Audi, Skoda, Seat, Opel, Kia, Hyundai, Ford, Renault, Dacia, Fiat, BMW, Mercedes i wiele innych. Dysponujemy najnowszym profesjonalnym sprzętem warsztatowym do diagnozowania i naprawy zaawansowanych technicznie pojazdów. Nasz warsztat posiada 7 zaawansowanie technicznie podnośników, co stawia Nasz warsztat jako jednego z największych i najnowocześniejszych serwisów samochodowych w Krakowie

·       Doradztwo techniczne i wstępna diagnostyka awarii samochodu

·       Sprzedaż usług serwisowych i towarów dla kompletnej i skutecznej obsługi klienta

·       Prowadzenie dokumentacji technicznej oraz jej pozyskiwanie

·       Planowanie i organizacja pracy działu serwisu w oparciu o terminarz wizyt klientów

·       Organizację pracy na warsztacie

·       Zabezpieczenie części zamiennych do napraw

·       Kontrolę jakości zlecanych napraw zgodnie z przyjętymi wymaganiami

Wymagania

·       Wykształcenie min. średnie (preferowane mechaniczne)

·       Wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej (teoretyczna i praktyczna)

·       Doświadczenie na stanowisku Doradcy Serwisowego

·       Mile widziane doświadczenie na stanowisku: mechanik, elektromechanik, diagnosta, mistrz serwisu lub kierownik

·       Znajomość obsługi komputera i łatwość przyswajania wiedzy technicznej

·       Bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina

·       Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem pracowników

·       Nastawienie na wynik (praca na cyfrach, realizacja zadań i celów firmy)

·       Łatwość nawiązywania kontaktów oraz czytelność wypowiedzi

·       Wysoka kultura osobista i brak nałogów

·       Prawo jazdy kategorii „B

Oferujemy

z tytułem maila:  doradca serwisu samochodwego Kraków

Obecnie poszukujemy pracowników na 3 poniżej opisane stanowiska - Mechanik Samochodowy, Pomocnik Mechanika Samochodowego, Doradca Serwisu Samochodowego . CV proszę przesyłac na maila serwis@top-autoserwis.pl

O Firmie